Інтерактивні програми

Думаєте, як провести корпоратив? Ми допоможемо визначитись з вибором та організуємо все на високому рівні! За допомогою корпоративів можна подякувати працівникам за гарну роботу протягом року та налагодити комунікацію між окремими працівниками та відділами. Наша творча команда професійно організує святковий захід індивідуально під Ваш колектив, відповідно до потреб та фінансових можливостей! Індивідуальний підхід до кожного колективу з цікавою програмою та не стандартними рішеннями - наша головна сходинка до порозуміння з Вами! Переживши разом круто організований корпоратив Ваша команда розпочне свою роботу з новими силами і натхненням, краще розуміючи і підтримуючи одне одного.

Корпоратив в стилі «Закарпатський бал»

Традиційний закарпатський бал із нотками сучасності. Веселі хлопці й дівчата у національному вбранні, жарти, захопливі небилиці, співи, і танці… Справжня вечірка, на яку колись ходили наші прабабусі-дідусі. Театрально-розважальна програма проводиться професійними акторами і танцівниками, усі гості стають учасниками балу, беруть участь у конкурсах, майстер-класі із народного танцю і правильної закарпатської говірки :) Локаціями для проведення балу можуть слугувати ресторани, гала-тераси, колиби та відкриті площадки Кому? Для любителів закарпатського колориту і традицій. Для усіх, хто втомився від гучних модних вечірок і хоче чогось свіжого, цікавого і веселого, але з натяком на те, як було колись. Бал добре підійдуте невеликим компаніям і колективам. Тривалість від 2,5 години і хоч до світанку. Розважальна програма може бути продовжена (наприклад, протягом всієї вашої корпоративної вечірки). Деталі уточнюйте у менеджера. Кількість учасників До 100 осіб Однак, програма може бути розрахована і на більшу кількість учасників, уточняйте деталі у менеджера.

Посвята в закарпатця

інтерактивна програма для всіх, хто мріє стати справжнім закарпатцем та відчути весь колорит краю. Ви навіть не уявляєте, як гостяться та «бірують» випити на Закарпатті! Краще один раз відчути, ніж тисячі разів чути про закарпатські легенди! Під час програми працюють професійні актори та музичний колектив, які створять потрібну атмосферу і точно не дадуть нікому засумувати. Танці, співи, змагання та майстер- класи - це і є справжня закарпатська гулянка! Кому? Для тих, хто втомився від традиційних застіль з колегами на свята і хоче чогось особливого Тривалість 2,5 години і доки зможете, просто зв'яжіться з нами, узгодимо деталі. Кількість учасників До 100 осіб. Програма може бути розрахована і на більшу кількість учасників.

Відчуй себе на Закарпатському весіллі

Один із найвеселіших і найбільш колоритних варіантів провести корпоратив. Кожен учасник відчує себе гостем на закарпатському весіллі. Можливо, ваш шеф захоче бути тамадою, абож, батечком молодої? А,головний бухгалтер— дядьком чи тіткою молодого? Нема проблем! Під час програми для вас працюють професійні актори та музичний колектив, які створять потрібну атмосферу і точно не дадуть нікому засумувати. Танці, співи, викуп нареченої… Справжня закарпатська гулянка! Програма може проводитися майже на будь-якій локації (ресторани, тераси, колиби). Кому? Для любителів закарпатського колориту та справжніх, "непідробних" веселощів. Програма для тих, хто бажає справжньої гулянки і давно не був на закарпатському весіллі :) Тривалість від 2,5 години і аж до світанку. Розважальна програма може бути продовжена (наприклад, протягом всієї вашої корпоративної вечірки). Деталі уточнюйте у менеджера. Кількість учасників До 100 осіб. Однак, програма може бути розрахована і на більшу кількість учасників, уточняйте деталі у менеджера.

Якщо вам хочеться чогось дуже-дуже особливого, якщо ваша мрія – здивувати себе або компанію друзів шаленою мандрівкою чи супер-релакс туром, якщо хочеться влаштувати корпоративну вечірку "не таку, як у всіх" або ж побувати там, де ще мало хто бував, просто напишіть нам на mice@muse-travel.com.


У нас на таємних поличках завжди є круті ідеї для особливих клієнтів :)