Про нас

Кожна ідея «Muse travel» – інноваційна та творча. Ми створюємо туристичні концепт-продукти, які демонструють ідею, задум та ексклюзивні рішення для наших туристів. Всі маршрути є унікальними та цікавими, адже ми велику увагу приділяємо тому, щоб кожна подорож залишила для вас яскраві приємні враження і дбаємо про кожну деталь. Для нас важливо створити дружелюбну атмосферу навіть для тих, хто подорожує без компанії друзів.

Ми включаємо в маршрути тільки перевірені місця Закарпаття та об’єкти , які здатні заполонити лайками стрічку Інстаграму. Подорожі «Muse travel» – для активних людей, які прагнуть відкривати щось нове, цінують індивідуальний підхід, прагнуть отримати цінні спогади за доступну ціну. Кожна наша програма та авторська екскурсія має на меті розповісти вам про Закарпаття по-новому, з «ракурсів», які не бачили навіть місцеві жителі.

Наші гіди – стануть вашими друзями опісля мандрівки. У режимі «slow travel» по Закарпаттю ми подаруємо вам порцію натхнення та мотивації для підкорення особистих «еверестів» у житті.

«Muse travel» – це історія перезавантаження, очищення думок, організму та душі! Сome on and enjoy!

Найбільша цінність "MUSE travel" - це наша команда
#MUSE_TEAM

person

Інеса Ізай

директор

Знає, як створити налагоджений бізнес у сфері туризму і об’єднує навколо себе найкращих туристів та фахівців. Людина, яка завжди пам’ятає, що після холодної зими завжди настає тепла весна і ніколи не втрачає ентузіазму надихати інших та рухатись вперед до нових горизонтів!

Тетяна Шпонтак

менеджер в роботі з клієнтами

Реалізація цікавих проєктів, співпраця з партнерами, організація роботи та перемовини з клієнтами – це все реалізовує одна людина, без якої тяжко уявити діяльність «Muse travel». Знає, чим здивувати найвибагливішого туриста і спонукає клієнтів лишити в Закарпатті монету, щоб повернутись ще!

Євгенія Горленко

менеджер з туризму

Відкриє Закарпаття з нових унікальних сторін, оскільки знає про локації, в які можна закохатись назавжди. Запропонує цікаві рішення та ідеї, від яких неможливо відмовитись. Людина, для якої важливі приємні враження та емоції!

Михайло Іванцик

фахівець з туризму

А ви готові до круговороту яскравих вражень та веселого настрою? Якщо так, то зверніться до Михайла! Все, що вам треба – це лиш бажання подорожувати, а про все інше потурбуються за вас! Знає про найколоритніші місця для відпочинку в Закарпатті, де весело,смачно, драйвово і цікаво!

Юрій Зизич

гід-екскурсовод

Розповість про Закарпаття по-новому та з цікавими деталями. Покаже вам місця сили та відчуття невагомості в горах і розкаже те, чого не розповіли ще в ютубі. Супроводжує туристичні групи з всієї України, яких об'єднує бажання пізнавати свою країну та наповнювати своє життя фарбами!

Переглянути презентацію

Якщо вам хочеться чогось дуже-дуже особливого, якщо ваша мрія – здивувати себе або компанію друзів шаленою мандрівкою чи супер-релакс туром, якщо хочеться влаштувати корпоративну вечірку "не таку, як у всіх" або ж побувати там, де ще мало хто бував, просто напишіть нам на mice@muse-travel.com.


У нас на таємних поличках завжди є круті ідеї для особливих клієнтів :)