Корпоративний відпочинок

Ми любимо особливі замовлення, бо завжди маємо нестандартні ідеї для таких випадків і запевняємо: зробимо все, аби ваша корпоративна пригода на Закарпатті була яскравою, дивовижною і натхненною!

Організовуємо корпоративні подорожі, екскурсії, вечірки, конференції, форуми - що завгодно і де завгодно! Мрієте відзначити річницю компанії високо у горах? Нема проблем. Потрібне тихе і статусне місце для супер-ділового заходу? У нас є кілька ідей. Хочете весело і нестандартно відсвяткувати важливу подію? Нам є що запропонувати!

До кожної подорожі є можливість додати різні тематичні екскурсії, дегустації, активні та релакс- програми. Ми точно знаємо: хто один раз приїхав на Закарпаття, неодмінно захоче сюди знову! Якщо скучили за пригодами - вам до нас.

Ми підготували для вас інтерактивні програми

Ми знаємо найкращі туристичні місця Закарпаття Від найбільш популярних і до таких, де мало хто бував.

Організовуємо унікальний відпочинок для корпоративних клієнтів У нас завжди купа ідей! Від посиденьок у стилі вечорниць до корпоративних підкорень вершин і захопливих квестів.

logo

Надаємо івент-послуги Музичний супровід, ведучі, фото-, відеозйомка, оформлення залів, театральні інтерактиви, фаєр-шоу, бармен-шоу та багато іншого. Для нас немає неможливого! Ну, майже немає :)

Чому з нами?

Cупроводжуємо групу на всіх етапах

Від вашого прибуття на Закарпаття, проходження маршруту чи підкорення вершини до щасливого поверення додому!

Організовуємо подорожі різного рівня активності
та комфорту

Хочете в 5-зірковий готель у Карпатах? Нема проблем. Мрієте про ночівлю під зоряним небом? Пакуйте наплічник!

Знаємо найкращі туристичні місця Закарпаття

Від найбільш популярних і до таких, де мало хто бував.

Безкоштовно роздаємо цінні поради та супроводжуємо на всіх етапах Від вашого прибуття на Закарпаття і до щасливого поверення додому


Якщо вам хочеться чогось дуже-дуже особливого, якщо ваша мрія – здивувати себе або компанію друзів шаленою мандрівкою чи супер-релакс туром, якщо хочеться влаштувати корпоративну вечірку "не таку, як у всіх" або ж побувати там, де ще мало хто бував, просто напишіть нам на mice@muse-travel.com.


У нас на таємних поличках завжди є круті ідеї для особливих клієнтів :)