Туристична програма HAS

UZHHOROD H.A.S. 2020

UZHHOROD H.A.S. 2020 – це туристична програма, спрямована на підвищення привабливості Ужгорода, як приймаючого туристичного центру. Основу програми становить концепція «Відповідальної гостинності». «Генетичний код» філософії відповідальної гостинності виражається трьома словами – Гостинність, Привабливість та Безпека (початкові букви яких створюють абревіатуру HAS).

Пишаємось! Ми стали учасниками програми Uzhhorod HAS 2020!

Концепція репрезентується трьома словами:
  • Hospitable(гостинність)
  • Attractive(привабливість)
  • Safety(безпека)

Цю програму, у сфері туризму, започаткували ужгородські підприємці для того, щоб створити найкомфортніші та найпривабливіші умови для перебування туристів на території нашого міста.

Для участі у цій програмі відбиралися найкращі виробники, постачальники товарів і послуг Ужгорода, а тому ми щасливі, що Muse Travel є одними з учасників!

Яка ж користь від цієї програми?

Для гостей Ужгорода був розроблений сет лояльності - «Silver Set»

Він розрахований на короткотермінових туристів, що перебувають у місті менше 1 місяця. Його мета - зменшити ризики і витрати туриста при ознайомленні з містом.
⠀ «Silver Set» містить 8 спеціальних купонів на відвідування та подарунок від найкращих гастрономічних місць Ужгорода, 2 спеціальних купони на знижку для авторських екскурсій по місту, а також 2 бонусних купони на послуги таксі та обмін валют, сувенірну маску програми «Uzhhorod HAS 2020».
⠀ Приймаюча сторона таким чином стимулює туристів до знайомства з повним переліком своїх родзинок, а турист при цьому, суттєво зменшує для себе витрати на ознайомлення з новими товарами та послугами.

Чому з нами?

Cупроводжуємо групу на всіх етапах

Від вашого прибуття на Закарпаття, проходження маршруту чи підкорення вершини до щасливого поверення додому!

Організовуємо подорожі різного рівня активності
та комфорту

Хочете в 5-зірковий готель у Карпатах? Нема проблем. Мрієте про ночівлю під зоряним небом? Пакуйте наплічник!

Знаємо найкращі туристичні місця Закарпаття

Від найбільш популярних і до таких, де мало хто бував.

Розробляємо індивідуальні подорожі по Закарпаттю Хочете особливий релакс-тур? Врахуємо усі ваші побажання. Хочеться урізноманітнити відпочинок? У нас є ідеї!


Безкоштовно роздаємо цінні поради та супроводжуємо на всіх етапах Від вашого прибуття на Закарпаття і до щасливого поверення додому


Якщо вам хочеться чогось дуже-дуже особливого, якщо ваша мрія – здивувати себе або компанію друзів шаленою мандрівкою чи супер-релакс туром, якщо хочеться влаштувати корпоративну вечірку "не таку, як у всіх" або ж побувати там, де ще мало хто бував, просто напишіть нам на mice@muse-travel.com.


У нас на таємних поличках завжди є круті ідеї для особливих клієнтів :)