5 фактів, чому варто обирати Закарпаття для бізнес-поїздки:

MUSE TRAVEL

#1. Гостинність.

Закарпаття - той край, де гостей завжди зустрінуть за найкращими традиціями, нагодують найсмачнішими стравами та приймуть як вдома. Гостинність тут вимірюється кількістю страв на столі, тому будьте готовими подужати борщ, бограч, голубці і кіфлики за одну вечерю!) Закарпатці обожнюють гучні гулянки, і що далі вглиб області, то більше місцевих традицій ви побачите. Власне, найцікавіше у подорожах Закарпаттям те, що у кожному районі краю все по-своєму: особливі традиції, звичаї і навіть діалект. Саме тому туристи так люблять приїжджати до колоритних Карпат.

Ми знаємо: хто одного разу побував на Закарпатті, – неодмінно захоче повернутися знову.

2. Локація.

Добратися до будь-якої точки Закарпаття зараз вже зовсім не проблема. Є багато варіантів поїздом та автобусом, а прокладати зручний маршрут та купувати квитки можна онлайн. До того ж, по всій території Закарпаття працює наш трансфер для маленьких і великих компаній! Якщо ви хочете круту поїздку в Карпати для своєї команди, просто обирайте точку призначення і пишіть нам – все організуємо на найвищому рівні.

3. Ціни.

Важлива перевага відпочинку в Карпатах - доступність. Ось трохи цифр: організувати конференцію на Закарпатті на 20% - 40 % дешевше, ніж у сусідніх країнах Європи. Тут легко знайти житло за демократичними цінами на будь-який смак: від кімнати у господарів до розкішних готелів. Сервіс, при цьому, часто не гірший за європейський.

4. Проведення заходів.

За минулі роки інфраструктура краю помітно розвинулася. Почали будувати та вдосконалювати готелі з орієнтацією на корпоративних клієнтів. Якщо ще декілька років тому провести захід на 200 осіб було складною задачею, то зараз – без проблем! До того ж, у Карпатах формат вашого заходу може бути абсолютно різним: супер-ділова конференція, теплі посиденьки у стилі вечорниць чи навіть колективне підкорення гірської вершини.

5. Різноманітність варіацій відпочинку.

Закарпаття з точки зору туризму – крута точка в будь-яку пору року. Сходження в гори і відпочинок на неймовірній природі влітку, гірськолижний спорт взимку, багата екскурсійна програма та безліч активного дозвілля влітку і восени, термальні джерела, смачна кухня, продукція крафтових виробників – увесь рік. Одна поїздка, і ви в цьому переконаєтесь! А потім повернетесь знову

Чим ми можемо допомогти?

Команда MUSE travel обожнює нестандартні задачі і завжди пропонує оригінальні ідеї для своїх клієнтів. Корпоративний відпочинок в Карпатах – це наша тема. Частина з того, що ми робимо в цій сфері, ви можете побачити тут. Для особливих випадків і для особливих клієнтів ми розробляємо ідеї і готові корпоративні заходи «по ключ», від вас – тільки технічне завдання, все інше – концепція, вибір локації, план, організація проживання, трансфер і ін. – за нами.
Для серйозних заходів (конференції, форуми, тренінги) у нас є готові бізнес-пакети. Але ми завжди пропонуємо нашим клієнтам «розбавити» офіціоз цікавими екскурсіями (у нас є авторські розробки на будь-який смак), активностями (наприклад, поїздка на місцеву сироварню або майстер-клас з приготування закарпатських страв), інтерактивами (наприклад, вечіркою в стилі «джаз» після ділового заходу).
Зв'яжіться з нами і ми точно вас здивуємо!

Коментарі:

Залишити коментар