MUSE_TEAM WE ARE LUCKY

MUSE TRAVEL

Цінності

Найбільша цінність «Muse travel» − це наша команда #MUSE_TEAM.
Колектив великих мрійників та ентузіастів, що цінує оригінальність, надихається успішними проєктами та ставить сміливі виклики!

І це фантастичне відчуття − взаємодії, руху й розвитку в колі однодумців, мотивує до нових звершень! Закарпаття – «країна див», більшість із яких ми ще не пізнали. Разом із тим, #MUSE_TEAM щодня шукає щось нове щоб поділитись цими відкриттями з цілим світом!

МИ команда,

яка ставить за мету приємно здивувати Вас нестандартними рішеннями та ідеями відпочинку на Закарпатті! Ми за креатив MUSE туризму у всіх його проявах!
Заряджаємо емоціями і тішимось вашими позитивними відгуками, які мають відголос по всій Україні!
Найголовніше для нас – успіх від співпраці з перевіреними партнерами та Ваша посмішка!

Посміхнемось разом з нами?

Привіт! Мене звуть Інеса і я вперше познайомила свій чудовий край з партнером «MUSE travel». Для мене це щось більше, ніж втілений задум про тревел-партнера Закарпаттям. Це частина мого життя. Найбільше мене надихає ідея, яку я генерую сама або з своєю командою. Іноді, ідеї звучать, як нереальні=) І той момент, коли вони втілюється у життя, коли ми бачимо результат нашої роботи – дуже мотивує. Ми працюємо для тих, хто мріє отримувати задоволення від життя, подорожуючи!

Інеса Ізай

founder

У команді «MUSE travel» займаюсь організацією роботи, працюю над реалізацією проектів та пошуком партнерів. Це можливість робити те, що я люблю: відкривати свою країну та свій регіон для себе, для друзів і для тих, хто раніше нічого про Закарпаття не чув.

Мар`яна Товт

product maneger

В МІСЕ бізнесі я працюю вже тривалий час. Мені важливо ділитися тим, що вмію та знаю, дізнаючись при цьому щось цікаве для себе. Тому працювати у «MUSE travel» – це спокусливий виклик та потужний заряд енергії та натхнення!

Яна Дьордь

mice manager

Я люблю подорожувати і розповідати потім людям про те, як багато є чудових можливостей для відпочинку не лише за кордоном, а й вдома, в нашому Закарпатті. Робота в «MUSE travel» – це шанс відкривати щоразу нове та розвиватись! Наша ціль команди насправді дуже крута!

Ми показуємо Закарпаття у всіх його проявах цікавим туристичним регіоном використовуючи різноманітні оригінальні та креативні підходи щодо організації відпочинку на Закарпатті!

Євгенія Горленко

travel manager

«MUSE TRAVEL» – це історії про людей, які не уявляють своє життя без подорожей в колі друзів або колег! Я знаю про найкращі місця для відпочинку в Закарпатті де весело, драйвово і цікаво! Люблю працювати на ентузіазмі, який дарує мені цікаві пригоди.

В роботі ціную девіз: «Давайте зробимо неможливе, можливе зроблять без нас!»

Тетяна Шпонтак

travel manager

MUSE TRAVEL

Тревел-інструменти. Корисне для HR

Ділимося секретами, як за допомогою тревел-сфери досягти нових вершин

Як туризм і спільні поїздки, подорожі можуть вплинути на внутрішній клімат компанії і на якість роботи співробітників?  Відповідаємо: Не просто позитивно! Цей досвід може розгорнути всі справи вашої компанії в зовсім інше русло – активне, нове, натхненне.  І, що головне, – суперпродуктивне. 

Сфера HR – далеко не така проста, як здається на перший погляд. Одна справа знайти хорошого співробітника, і зовсім інша – мотивувати його і зробити так, щоб цінні кадри залишалися в компанії. Ми впевнені, що робота з командою – це мистецтво! І, маючи досвід управління персоналом і якісного тімбілдингу, ділимося своїми секретами, як за допомогою тревел-сфери поліпшити робочий клімат в компанії і досягти нових вершин! 

Можливості туризму для HR 

Сьогодні – час змін та експериментів, відкритих кордонів і величезних можливостей! Корпоративний відпочинок, корпоративні заходи набувають нового вигляду і перестають (нарешті!) бути схожими на гучні застілля, присвячені десятиліттю компанії. Про нестандартний корпоративний відпочинок в Карпатах і МІСЕ-тренди 2019 року читайте в нашій попередній публікації. 

Відділ HR будь-якої компанії (великої чи маленької), правильно використовуючи можливості сфери туризму, може значно поліпшити атмосферу в колективі, мотивувати співробітників, заохотити кращих і таким чином сприяти зростанню успіху компанії. Ми ділимося з вами ідеями ефективного використання тревел-інструментів для HR. 

Ідеї для команд. Завдання і тревел-рішення 

Подорожі – це найпотужніший інструмент для реалізації завдань, які дуже часто ставить компанія перед HR.MUSE travel  пропонує вирішити ці завдання за допомогою тревел-інструментів. 

Завдання:  згуртувати команду і вирішити конфлікт у комунікації.

Рішення:  беремо участь в активному квесті та вирішуємо завдання разом і дуже швидко!

Завдання:  визначити лідерів у відділі.

Рішення:  : активний туризм, похід в гори, сплав по річці на байдарках, джип-тур. Варіантів багато. Такі активності – тільки для сильних команд. 

Завдання:  : налагодити комунікації всередині компанії та створити власні традиції.

Рішення:  :регулярні (кожні півроку, кожен сезон або варіант «досягаємо мети – їдемо разом відпочивати) поїздки, подорожі з активностями, які стануть традицією вашої компанії і приємною подією, яку з нетерпінням чекатимуть цілим відділом.

Завдання:  створити імідж лояльного бренду, лояльного працедавця.

Рішення:  : взяти шефа з собою в поїздку, «прокачати» його лідерські якості, утвердити авторитет і «наблизити» до співробітників. Одна поїздка на вихідні  в Карпати  – і завдання виконане!

Завдання:  заохотити найефективніших.

Рішення:  :релакс-тур для найбільш старанних, найцінніших співробітників. На тиждень в SPA-готель – розслаблятися і в заспокоєнні думати, як же добре з вами працювати. 

Завдання: організувати незабутній корпоратив

Рішення:  відмовитися від традиційних застіль, організувати крутий корпоратив з інтерактивною програмою . Щоб згадували весь рік і ще наступні десять, як всім фінансовим відділом, наприклад, гуляли на закарпатському весіллі.

Чим ми можемо допомогти?

Команда MUSE travel обожнює нестандартні задачі і завжди пропонує оригінальні ідеї для своїх клієнтів. Корпоративний відпочинок в Карпатах – це наша тема. Частина з того, що ми робимо в цій сфері, ви можете побачити тут. Для особливих випадків і для особливих клієнтів ми розробляємо ідеї і готові корпоративні заходи «по ключ», від вас – тільки технічне завдання, все інше – концепція, вибір локації, план, організація проживання, трансфер і ін. – за нами.
Для серйозних заходів (конференції, форуми, тренінги) у нас є готові бізнес-пакети. Але ми завжди пропонуємо нашим клієнтам «розбавити» офіціоз цікавими екскурсіями (у нас є авторські розробки на будь-який смак), активностями (наприклад, поїздка на місцеву сироварню або майстер-клас з приготування закарпатських страв), інтерактивами (наприклад, вечіркою в стилі «джаз» після ділового заходу).
Зв'яжіться з нами і ми точно вас здивуємо!

Коментарі:

Залишити коментар