Тревел-інструменти. Корисне для HR

MUSE TRAVEL

Ділимося секретами, як за допомогою тревел-сфери досягти нових вершин

Як туризм і спільні поїздки, подорожі можуть вплинути на внутрішній клімат компанії і на якість роботи співробітників? Відповідаємо: Не просто позитивно! Цей досвід може розгорнути всі справи вашої компанії в зовсім інше русло – активне, нове, натхненне. І, що головне, – суперпродуктивне.

Сфера HR – далеко не така проста, як здається на перший погляд. Одна справа знайти хорошого співробітника, і зовсім інша – мотивувати його і зробити так, щоб цінні кадри залишалися в компанії. Ми впевнені, що робота з командою – це мистецтво! І, маючи досвід управління персоналом і якісного тімбілдингу, ділимося своїми секретами, як за допомогою тревел-сфери поліпшити робочий клімат в компанії і досягти нових вершин!

Можливості туризму для HR

Сьогодні – час змін та експериментів, відкритих кордонів і величезних можливостей! Корпоративний відпочинок, корпоративні заходи набувають нового вигляду і перестають (нарешті!) бути схожими на гучні застілля, присвячені десятиліттю компанії. Про нестандартний корпоративний відпочинок в Карпатах і МІСЕ-тренди 2019 року читайте в нашій попередній публікації.

Відділ HR будь-якої компанії (великої чи маленької), правильно використовуючи можливості сфери туризму, може значно поліпшити атмосферу в колективі, мотивувати співробітників, заохотити кращих і таким чином сприяти зростанню успіху компанії. Ми ділимося з вами ідеями ефективного використання тревел-інструментів для HR.

Ідеї для команд. Завдання і тревел-рішення

Подорожі – це найпотужніший інструмент для реалізації завдань, які дуже часто ставить компанія перед HR. MUSE travel пропонує вирішити ці завдання за допомогою тревел-інструментів.

Завдання: згуртувати команду і вирішити конфлікт у комунікації.

Рішення: беремо участь в активному квесті та вирішуємо завдання разом і дуже швидко!

Завдання: визначити лідерів у відділі.

Рішення: активний туризм, похід в гори, сплав по річці на байдарках, джип-тур. Варіантів багато. Такі активності – тільки для сильних команд.

Завдання: налагодити комунікації всередині компанії та створити власні традиції.

Рішення: регулярні (кожні півроку, кожен сезон або варіант «досягаємо мети – їдемо разом відпочивати) поїздки, подорожі з активностями, які стануть традицією вашої компанії і приємною подією, яку з нетерпінням чекатимуть цілим відділом.

Завдання: створити імідж лояльного бренду, лояльного працедавця.

Рішення: взяти шефа з собою в поїздку, «прокачати» його лідерські якості, утвердити авторитет і «наблизити» до співробітників. Одна поїздка на вихідні в Карпати – і завдання виконане!

Завдання: заохотити найефективніших.

Рішення: релакс-тур для найбільш старанних, найцінніших співробітників. На тиждень в SPA-готель – розслаблятися і в заспокоєнні думати, як же добре з вами працювати.

Завдання: організувати незабутній корпоратив.

Рішення: відмовитися від традиційних застіль, організувати крутий корпоратив з інтерактивною програмою. Щоб згадували весь рік і ще наступні десять, як всім фінансовим відділом, наприклад, гуляли на закарпатському весіллі.

Чим ми можемо допомогти?

Команда MUSE travel обожнює нестандартні задачі і завжди пропонує оригінальні ідеї для своїх клієнтів. Корпоративний відпочинок в Карпатах – це наша тема. Частина з того, що ми робимо в цій сфері, ви можете побачити тут. Для особливих випадків і для особливих клієнтів ми розробляємо ідеї і готові корпоративні заходи «по ключ», від вас – тільки технічне завдання, все інше – концепція, вибір локації, план, організація проживання, трансфер і ін. – за нами.
Для серйозних заходів (конференції, форуми, тренінги) у нас є готові бізнес-пакети. Але ми завжди пропонуємо нашим клієнтам «розбавити» офіціоз цікавими екскурсіями (у нас є авторські розробки на будь-який смак), активностями (наприклад, поїздка на місцеву сироварню або майстер-клас з приготування закарпатських страв), інтерактивами (наприклад, вечіркою в стилі «джаз» після ділового заходу).
Зв'яжіться з нами і ми точно вас здивуємо!

Коментарі:

Залишити коментар