Корпоративний відпочинок на Закарпатті: МІСЕ-тренди

MUSE TRAVEL

Розповідаємо про тенденції бізнес-туризму

Закарпаття з його прекрасним природнім потенціалом та туристичною інфраструктурою, що добре розвивається, наразі є одним із найкращих місць для проведення корпоративних заходів, ділових зустрічей, конференцій та форумів в Україні.

Бізнес-подорожі Закарпаттям стають дедалі популярнішими, оскільки клієнти намагаються якнайкраще поєднати ділову частину заходу з відпочинком, а Закарпаття відкриває для цього багато можливостей – від легких прогулянок та екскурсій замками до інтерактивних програм, квестів і походів у гори для найбільш ефективної побудови команди.

MUSE travel ділиться з вами ідеями для нестандартного корпоративного відпочинку на Закарпатті та розповідає про МІСЕ-тренди 2019.

Відпочинок на Закарпатті та потреби бізнесу

Ми завжди детально вивчаємо побажання наших клієнтів та мету їхнього заходу, аби запропонувати місце проведення, формат і кілька варіантів для відпочинку, які найбільше відповідають потребам. З нашого досвіду, найчастіше клієнти наголошують на таких моментах:

- локація зі зручним місцем розташування та поруч з природними пам'ятками (особливо цінується близькість до гір, можливість включити до програми активний відпочинок);

- нестандартний формат заходу (більшість клієнтів відходять від звичного формату бізнес-подій та із захопленням сприймають наші ідеї: тематичні корпоративні програми, релакс-тури, квести для тімбілдингу та ін.);

- емоції та якісне смислове наповнення події («корпоративні застілля», класичні конференції без відпочинкової ізюминки втрачають популярність, – клієнти потребують якісного проведення ділової частини заходу і такого ж якісного наповнення відпочинкової частини події, формат «праця+відпочинок» – серед лідерів побажань від клієнтів);

- активний відпочинок (серед корпоративів (найчастіше – відзначення річниць компанії, свят, подорожей для найкращих, найвідповідальніших працівників/відділів компанії) зараз найбільше цінується активне та цікаве проведення часу – від комбінованих турів з тематичними екскурсіями і дегустаціями до командних підкорень вершин, рафтингу і джипінгу).

МІСЕ-тренди 2019

Тенденції у сфері МІСЕ яскраво ілюструють бажання бізнесу показати якість роботи компанії та її відповідальність перед суспільством на прикладі відпочинку команди. Ідеї для корпоративних заходів набувають більшої осмисленості, тематичності. Словом, круті команди хочуть крутого відпочинку, але такого, щоб він мав набагато більший сенс, ніж звичне, стандартне святкування з колегами.

Основні тренди:

- Корпоративна соціальна відповідальність. Набирають популярності програми, які сприяють приверненню уваги до глобальних питань екології (участь в екологічних акціях, допомога тваринам, посадка дерев), до проблем захисту культурної спадщини (тематичні лекції та екскурсії, мистецькі майстер-класи).

- Локальність та культура регіону. Все більше мають попит корпоративні програми, які дають можливість ознайомитися з культурою регіону, відчути його колорит, спробувати на смак. Від поїздок-екскурсій на ферми та сироварні з дегустацією локальних продуктів до інтерактивних програм для корпоративів, що відображають місцеві традиції (наприклад, програми «Закарпатське весілля», «Вечорниці» – танці, музика, звичаї).

– Розвиток та вивчення нового. Стають популярними програми і тури з освітніми майстер-класами, тренінгами із особистісного розвитку. Тематика досить різноманітна – фотографія, живопис, театральне мистецтво… Працедавці все частіше висловлюють бажання організувати для своїх працівників відпочинок з користю, залучити персонал до спільного проведення часу поза роботою, за цікавими майстер-класами під час відпочинку. Часто це стає частиною корпоративної культури компанії.

- Активність і драйв. Це одна з основних тенденцій корпоративного відпочинку у 2019 році. Запити на активні тури – серед лідерів. Особливо це стосується молодих команд. Клієнти обирають активні квести для тімбілдингу, рафтинг, походи в гори. Це – один із найкращих способів якісно провести тімбілдинг, популяризувати здобрів спосіб життя серед працівників компанії, розвинути лідерство і подарувати справжні круті враження від подорожей.

- Made in Ukraine. Дуже популярними серед корпоративних клієнтів є подорожі по Україні з можливістю вивчати традиційні ремесла (гончарство, ліжникарство, ковальство та ін..) Якщо раніше великі компанії були більше орієнтовані на закордон, то зараз є попит на унікальні, особливі корпоративні тури по Україні. Популярними також залишаються подорожі по невідомих куточках країни.

Чим ми можемо допомогти?

Команда MUSE travel обожнює нестандартні задачі і завжди пропонує оригінальні ідеї для своїх клієнтів. Корпоративний відпочинок в Карпатах – це наша тема. Частина з того, що ми робимо в цій сфері, ви можете побачити тут. Для особливих випадків і для особливих клієнтів ми розробляємо ідеї і готові корпоративні заходи «по ключ», від вас – тільки технічне завдання, все інше – концепція, вибір локації, план, організація проживання, трансфер і ін. – за нами.
Для серйозних заходів (конференції, форуми, тренінги) у нас є готові бізнес-пакети. Але ми завжди пропонуємо нашим клієнтам «розбавити» офіціоз цікавими екскурсіями (у нас є авторські розробки на будь-який смак), активностями (наприклад, поїздка на місцеву сироварню або майстер-клас з приготування закарпатських страв), інтерактивами (наприклад, вечіркою в стилі «джаз» після ділового заходу).
Зв'яжіться з нами і ми точно вас здивуємо!

Коментарі:

Залишити коментар