Привіт!

Дерева створюють клімат!

Допоможи зберегти його

Muse-Travel

«Зелений» Проєкт

Команда Muse travel, вирішила подбати про наше з вами майбутнє, де ми зможемо дихати на повні груди! Ми, з підтримкою ініціативи установ лісового та мисливського господарства розпочинаємо свій «зелений» проєкт: «Посади дерево – оживи екосистему Карпат»

На жаль, ми не можемо забезпечити на вибір дерева або місця для висадок дерев. Тому що кожна висадка (тип дерева і місце), узгоджується з УЖЛІС Ужгородське лісове господарство

Вартість 1 саджанця:
250 грн

Відновлення екосистеми

Ми живемо у світі технологій, які зробили наш темп життя неймовірно швидким, і змушують нас постійно поспішати, не оглядаючись навколо. Відомо, що клімат у світі незворотно змінюється, і з кожним роком t ͦ в деяких куточках Землі досягає аномальних позначок. Наше комфортне життя залежить від кисню, яке є нашим повітрям. «Легенями» планети є дерева, які останнім часом нещадно вирубують, не саджаючи взамін нових саджанців. Дерево поглинає вихлопні гази, які ми виробляємо щодня. Тільки від нас залежить, яким буде дім, в якому житимуть наші діти і як ми зможемо пом’якшити наслідки для майбутніх поколінь.

Чому ми?

Філософія #muse_travel полягає в подорожах екологічно чистими маршрутами Закарпаття. Так як наша діяльність пов’язана з туризмом, ми дуже цінуємо багатий туристично-рекреаційний потенціал Закарпаття, який дозволяє нам створювати різноманітні екскурсії в наших лісах. Однак, ми хочемо також бути екологічно активними та показувати для туристів екологічно чисте Закарпаття. Для нас важливий результат. Ми хочемо, щоб рослини справді росли. Зробити одноразову акцію – це не історія MUSE TRAVEL! Наша історія – допомогти екосистемі карпатських лісів.

Ціль

Своєю діяльністю ми прагнемо покращити екосистему карпатських лісів на прикладі висадження дерев в Перечинському та Ужгородському районах. Ми також хочемо цим змусити всіх задуматись над користю наших лісів та важливістю збереження нашої екосистеми. Здавалось би, посадити дерево – дуже просто! Для того, щоб посадити дерево потрібно виростити саджанець, отримати дозвіл на посадку, мати інвентар, а потім ще й щодня поливати, поки дерево прийметься. Але, насправді, багато хто не має на це часу, місця та ресурсів. Саме тому ми хочемо стати для вас cервісом, який все зробить за вас!

Дякуємо що ви з нами.

Проєкт "Посади Дерево"

Якщо ви бажаєте скористатись нашими послугами, а саме придбати тур по Закарпаттю, ви можете залишити відсоток від оплати туру на посадку дерева. Окрім відсотку з продажу туру ви можете оформити посадку дерева, не виходячи з дому, просто зайшовши на наш сайт. Повірте, ви можете покращувати клімат одним кліком.

Після замовлення, ви отримаєте свідоцтво про висадку дерева. На зібрані кошти ми закупимо саджанці і організуємо висадження. У майбутньому ми будемо присилати фото і відеозвіти на емейл, а також продублюємо це в соціальних мережах. Всі кошти збиратимуться круглорічно, для здійснення масових посадок в найбільш сприятливий для молодих дерев час. А саме двічі на рік: з вересня по жовтень та з березня по квітень.

Якщо Ви компанія, або ж просто фізична особа, що має можливість посадити велику кількість дерев лісової смуги, пишіть нам на mice@muse-travel.com
Або зв’яжіться з нами за номером:
+380 99 722 59 60

Ми це зробили! Ми висадили дерев!

17 жовтня, ми провели нашу першу масштабну висадку по проєкту «Посади дерево - оживи екосистему Карпат»🌳🌳

Дата ця була обрана не просто так: саме сьогодні проводилася всеукраїнська акція по #озелененнюУкраїни, а ми стали її партнерами.

5 сотень дерев сьогодні висаджено в Ужгородському районі, село Великі Лази
(Ужгородське лісництво 33 квартал, 16 виділ, 2 га)
(Ужгородське лісництво 33 квартал ,16 виділ ,2 га)
Це великий успіх, а все завдяки людям та компаніям, які долучились до нашої акції!

На картi

Фотозвiт

Закупили саджанці та брали участь у висадці:

  • jabil_uzhgorod (250 саджанців)
  • Muse travel (50 саджанців)
  • epicentr.uzh (20 саджанців)
  • ProMarketing
  • uzh_city_plus
  • Yadro Lab
  • курорт voevodyno
  • Будівельна компанія «Оллтех»
Останні Фото

Фотозвiт 22.05.20

Зв'яжіться з нами.

Подбайте про майбутне разом з нами.

Способи здійснення послуги, оплати товару та умови повернення

Дерева закуповуються та висаджуються компанією ТОВ «Мьюз Тревел», Код ЄДРПОУ 40278338 Юридична адреса: 88000, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Жупанатська, буд. 15 Місце на висадження погоджується з УЖЛІС Ужгородське лісове господарство. Після висаджень дерева переходять на баланс держави (міста чи села).

Продавець не несе відповідальності за: - недбале відношення людей до висаджених дерев, що знаходитимуться на балансі міста чи села; - за види дерев, які погоджує для висадки УЖЛІС Ужгородське лісове господарство Повернення послуги в Інтернет-магазині не можливе. Так як згідно закону України про Охорону природних ресурсів передбаченна адміністративна відповідальність за викопування вже висаджених дерев, що є на балансі держави. Я даю згоду на обробку, в тому числі автоматичну, моїх персональних даних Вартість 1 саджанця - 250 грн

step1

Зроби свій внесок на висадку дерев чи лісових алей

Ти можеш посадити одне дерево, а можеш і цілий парк, або навіть лісопосадку. Ми допоможемо в будь-який ініціативи!

step2

Отримай сертифікат про купівлю дерев

На твою електронну адресу прийде лист, що підтверджує те, що ти посадив дерево!

step3

Ми посадимо дерево, або долучайся до нас, ми про анонсуємо дату

Всі посадки проходять двічі на рік: у березні-квітні і у вересні-жовтні.

step4

Вишлемо фото звіт і геолокацію

Отримай на свою електронну адресу фото-звіт про висаджених дерев і геолокацію. Обов'язково розкажи про це своїм друзям.

Підписатися на розсилку: